تگ های مهم html
تگ های مهم در HTML
ژانویه 16, 2020
Self watering plant project Subscribe us on youtube link in bio follow for mor…
ژانویه 24, 2020

طراحی سایت با php

طراحی سایت با php

پی اچ پی (Php) چیست؟


مخفف واژه :PHP ، Performance Hypertext Preprocessor PHP يک زبان برنامه نويسي سمت سرور شبیه ASP است . PHP یک زبان قدرتمند برای ساخت وب سایت های پویااست. این زبان اسکریپتی میتواند با HTML ادغام شود، php یک زبان در سمت سرور است, به این معنی که کدهای php روی سرور تفسیر میشوند و خروجی html و یا خروجی های دیگری تولید میکنند که کاربر میتواند ببیند. تا به امروز حدودا بیشتر از 35.000.000 وب سایت از این زبان برای ساخت برنامه های تحت وب خودشون استفاده کرده اند و به عنوان یکی از پرطرفدارترین زبان های اسکریپتی به حساب میاد.

طراحی سایت با PHP یا CMS؟

اکثرنیازهای طراحی سایت< با استفاده ازCMS ها انجام میشوند. با این حال در برخی موارد که نیازهای پروژه خارج از محدوده‌ی توانایی‌ها و ویژگی‌های سیستم‌های مدیریت محتوا باشد، نیاز بهبرنامه‌نویسی اختصاصی سایت با یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی حس می‌شود.
PHP محبوب است زیرا
در حال حاضربیشتر از 80درصد سایت‌های طراحی شده موجود روی اینترنت با زبان پی اچ پی طراحی شده‌اند. این درصد بالا بدون شک به دلیل مزیت‌های این زبان به سایر گزینه‌های دیگه موجود است.
طراحی سایت‌های مختلف باتوجه به نیازهای پروژه در حالت‌های خاص ممکنه نیاز به استفاده از زبانی غیر از PHP باشد که تشخیص و انتخاب آن به تجربه و دانش نیاز دارد. خیلی از سایت‌های اینترنتی که با زبان php ایجاد شده‌اند، به طور غیرمستقیم با این زبان در ارتباط اند.
مثال حدود ۲۶ درصد تمامی سایت‌های موجود روی اینترنت با سیستم مدیریت محتوای وردپرسکه با زبان php توسعه پیدا کرده اند در حال فعالیت هستند.
صفحه بندی اتوماتیک برای مدیریت لینک های صفحه
هوشمندانه طراحی شده تا انعطاف پذیری باورنکردنی را برای توسعه دهندگان فراهم کند
سبک و قدرتمند جهت مدیریت بهتر منابع

مراحل طراحی سایت php در رهام وب

در تولید و ساخت سایت PHP عوامل زیادی دخیل هستند اما به طور مختصر اصلی ترین مراحل آن را برایتان شرح داده ایم که شامل :
طراحی طرح گرافیکی
بر اساس نیازها و ویژگی های وبسایت شما یک طرح بر اساس رنگ سازمانی و یا رنگ های دلخواه شما طراحی و تولید میگردد
طراحی فرانت
بعد از تایید طرح گرافیکی و ویرایش آن طراح اقدام به کدنویسی صفحات شما می نماید که البته تمامی اصول سئو یا بهینه سازی در آن رعایت می گردد
طراحی CMS اختصاصی
بر اساس ویژگی های سایت شما یک CMS اختصاصی برای شما طراحی می گردد تا بتوانید تمامی بخش های سایت خود را به راحتی ویرایش و تغیر دهید بدون نیاز به کد نویسی
بارگزاری و پشتیبانی
بعد از رفع تمامی ایرادات و گذراندن تمامی آزمون و خطاها و تایید از سوی مشتری ، سایت در دسترس همگان قرار می گیرد و بر روی روت اصلی خود بارگزاری خواهد شد