ALLWTC
All Wiki Of Trade Center

گروه آنالیز مجتمع های تجاری ALLWTC برای اولین بار تحت تخصص در حوزه وب در ایران و کشورهای همسایه به همراه تیمی فعال در زمینه آنالیز مجتمع های تجاری به صورت تخصصی فعالیت خود را آغاز نموده است.

آنالیز مجتمع های تجاری کشور

توسط ALLWTC ما می توانیم فروشگاه های داخل مجتمع های تجاری را آنالیز کرده و بر اساس الگوریتم های موجود برای کلیه آنها به صورت جداگانه تحلیل های تخصصی ارائه داده تا آنها بتوانند محصولات خود را بر اساس داده های عظیم موجود انتخاب نمایند

خدمات مربوط به فروشگاه های مجتمع تجاری

ALLWTC خدمات خود را فقط و فقط مختص فروشگاه های زیر مجموعه مجتمع تجاری دانسته و هیچ گونه خدماتی را به فروشگاه های خارج از مجتمع ارائه نمی دهد

تبلیغات فروشگاه ها به صورت موازی

در یک محیط تبلیغات کنید و تاثیر آن را در 8 شبکه مجازی بصورت موازی ببینید به راحتی می توانید توسط گروه ALLWTC تبلیغاتی هدفمند بر پایه مخاطب مجتمع های تجاری را برای خود انجام دهید

رقابت اینستاگرامی بین دو برند در مجتمع های تجاری

قواعد شرکت در رقابت AllWTC این مطلب مختص فروشگاه های داخل مجتمع های تجاری می باشد.

این مسابقه مختص مجتمع های تجاری و فروشگاه های داخل مجتمع ها می باشد.

به دلیل تعداد کثیر فروشگاه های داخل مجتمع های تجاری ؛ فرصت شرکت در رقابت محدود بوده به همین دلیل هر فروشگاه فعلا یکبار در رقابت شرکت داده خواهد شد شایان ذکر است فروشگاه های محترم برای استفاده بهینه از این فرصت می توانید به راحتی رقابت خودتان را جهت جذب رأی در پیج اینستاگرام خود استوری قرار دهید تا رأی بیشتری را بتوانید جذب کنید.

بعد از قرعه کشی و اعلام 5 نفر از برندگان عضویت خبرنامه VIP؛ AllWTC متعهد می گردد اطلاعات برندگان قرعه کشی را در اختیار فروشگاه برتر قرار داده تا فروشگاه بتواند همیشه با مخاطبین منتخب در تعامل باشد.

فروشگاهی که به درخواست خود از رقابت کناره گیری کند، طبق قوانین AllWTC ؛ فروشگاه رقیب به عنوان برنده اعلام گردیده و تمامی صفحات تبلیغاتی ALlWTC به برنده اختصاص خواهد یافت.

تبلیغات فروشگاه برنده در شبکه های مجازی : آپارات ، یوتیوب ، تلگرام ، اینستاگرام ، توییتر ، لینکدین ، medium و پنتریست بصورت کاملا رایگان صورت خواهد گرفت.

مجتمع های تجاری تهران

اطلاعات جامع مجتمع های تجاری تهران

لیست مجتمع های تجاری تهران

اطلاعات واحد های مجتمع های تجاری تهران

اطلاعات بیشتر

مجتمع های تجاری تبریز

اطلاعات جامع مجتمع های تجاری در تبریز

لیست مجتمع های تجاری تبریز

اطلاعات واحد های مجتمع های تجاری تبریز

اطلاعات بیشتر

Allwtc را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مجتمع های تجاری ایران

ALLWTCCO

گروه آنالیز مجتمع های تجاری در ایران